Newsletter

 

HIT CENOWY!!!

 

L`OREAL

Elnett lakier do włosów 200ml

 Stara cena: 19,90

 NOWA CENA: 9,90

 

*oferta ważna do wyczerpania zapasów.


 

 

 

 HIT CENOWY!!!


NEESS LAKIERY

HYBRYDOWE KOLOR


Stara cena: 26,99

NOWA CENA: 19,99


Zapraszamy na wygodne zakupy.

http://drogeriamarzen.pl/

Bielsko-Biała:

ul. Jutrzenki 22

(siedziba - pawilon oś. Złote Łany)

ul. Daszyńskiego 51

(sklep - pawilon Netto)


*oferta ważna do wyczerpania zapasów.

(nie dotyczy topów,baz, primera)

 

 

 

 

 

 

 

*oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

 

  

 

 


 

 

               60ml CENA: 29,99


Bio‑Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry, przygotowanym aby pomóc poprawić wygląd bliz, rozstępów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną. Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio‑Oil zdobył 224 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 18 krajach zajmuje 1 miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.

W skład receptury Bio‑Oil wchodzą wyciągi z roślin oraz witaminy w postaci olejku. Bio‑Oil zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, zmieniający konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty zapewniając równocześnie łatwiejszą absorbcję składników odżywczych zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych.

Bio‑Oil był poddany ocenom bezpieczeństwa stosowania zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) w sprawie produktów kosmetycznych. Oceniono profil toksyczności, budowę chemiczną, stężenie składników i całkowity poziom dziennego narażenia na każdy zastosowany składnik i uznano produkt za bezpieczny do stosowania (w tym do stosowania przez kobiety w ciąży).

Bio‑Oil jest oznakowany znakiem „Beauty Without Cruelty” (piękno bez okrucieństwa).