Newsletter

Drogerie Bolo - najlepsze drogerie w Bielsku-Białej

strona główna

Drogi Użytkowniku w celu prawidłowego korzystania z naszej strony wymagane jest posiadanie najnowszej wersji przeglądarki internetowej (Internet Explorer, Mozilla Fire Fox itp)

Drogerie Bolo znajdują się w Bielsku-Białej oraz w Szczyrku. Na terenie Bielska znajdują się dwa sklepy kosmetyczne, przy ulicy Jutrzenki 22 (pawilon Złote Łany) oraz przy ulicy Daszyńskiego 51 (w Komorowicach - pawilon Netto). Drogerie Bielsko swoją główną siedzibę mają na osiedlu Złote Łany, przy ulicy Jutrzenki 22. W tym miejscu prowadzimy koordynację sprzedaży we wszystkich placówkach w oparciu o nowoczesne systemy informatyczne. Drogerie Bielsko posiadają wykwalifikowną kadrę pracowniczą, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów kosmetycznych. Dodatkwo nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach oraz konkursach, czego dowodem są liczne certyfikaty i dyplomy znajdujące się w zakładce o nas. Drogeria Bielsko sprzedaje produkty oznaczone znakiem "Najlepszy Produkt Roku", są one wybierane przez konsumentów w danym roku oraz charakteryzują się wysoka jakością. Drogeria Szczyrk zlokalizowana jest, przy ulicy Beskidzkiej 12. W ofercie posiada spcjalistyczne i profesjonalne kosmetyki, ozdoby do włosów oraz ozdoby do paznokci. Drogerie Bolo oferują sprzedaż detaliczną artykułów kosmetycznych i perfum renomowanych marek. Rozszerzyliśmy swoją ofertę o sprzedaż srebrnej biżuterii. 

 

Sklep papierniczny Bielsko znajduje się, przy ulicy Jutrzenki 22 w swojej ofercie posiada bogaty asortyment artykułów papierniczych. Polecamy materiały biurowe oraz szkolne. Dodatkowo oferujemy artykuły dziecięce. W naszym sklepie papierniczym znajdziecie państwo chemię gospodarczą.

 

W naszych sklepach kosmetycznych klienci otrzymują ofertę promocyjną na wybrane kosmetyki w formie miesięcznej gazetkowej lub oferty plakatowej. Kosmetyki Bielsko podzielone są na poszczególne działy związane z przenaczeniem np.: pielęgnacja, zapach, prezenty, czysty dom, etc. Artykuły kosmetyczne Bielsko charakteryzują się podziałem na: super oferta, hit cenowy, produkty 2+1 w super cenie. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale promocje na naszej stronie internetowej. 

Perumerie Bielsko i Szczyrk od wielu lat w okresie karnawałowym organizują pokazy makijażu. Jest to ciekawa forma zdobycia umiejętności w doborze odpowiednich produktów oraz sztuki malowania. Na tych pokazach malujemy, również dzieci. Perfumieria Bielsko i Szczyrk brała udział w projekcie "Babski Kącik" prowadzonym przez telewizję lokalną, w którym poruszane były tematy związane z makijażem karnawałowym, pielęgnacją dłoni, wiosennymi poradami oraz poradami na temat bezpiecznego opalania. Zainteresowane osoby kierujemy do naszego działu porady kosmetyczne.